Потрібне тлумачення по покупкі дома в селі.
```````````````````````````````````````````
Добрий день, Сергій.
Щоб якісно відповісти - необхідна додаткова інформація від Вас.
Вважаю, що зможу Вам повністю допомогти з оформленням необхідних документів навіть у віддаленому режимі по Інтернету, роз'ясненням всіх деталей, з формуванням Вашої стратегії юридичного захисту інтересів і з супроводом цього всього до логічного закінчення, якщо у Вас дійсно серьйозні наміри. Маю досвід у подібних справах.
Питання потрібно доповнити відсутніми деталями, а якщо є документи необхідно передати їх зміст (або надати їх «скани» або фотокопії)
Ви маєте право звернутися на цьому сайті в більш просунутому режимі "особистої консультації» («відповідна кнопка») для розгорнутої консультації з обмінами файлами, а в даному режимі звичайного звернення юрист може відповісти тільки один раз.
З повагою, А.
Чи корисна була для Вас ця консультація?
Лучше на русском, Сергей. Спасибо
Можете звертатись. Якщо бажаєте розгорнуту консультацію. то лише на платній основі.