Я являлся ответчиком по иску о признании договора дарения недействительным?
Вы даете крайне мало информации о своем деле. Исходя из предоставленных вами данных можно сделать вывод о том что к вам применили п.3 ст.88 ГПК, Так как сумма иска мне не известна то о законности исчисления сумм судить не могу. Ниже привожу выдержки из нормативной базы по вашему вопросу. Думаю вам будет полезно.
В отношении апелляции, то думаю что вам следует указать о всех нарушениях ваших прав которые вы выявили в процессе рассмотрения дела по сути судом первой инстанции и постарайтесь подкрепить изложенное фактами и доказательствами.
Удачи.
(ГПК) Стаття 88. Розподіл судових витрат між сторонами
3. Якщо позивача, на користь якого ухвалено рішення, звільнено від сплати судового збору, він стягується з відповідача в дохід держави пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог.
5. Якщо суд апеляційної або касаційної інстанції, не передаючи справи на новий розгляд, змінює рішення або ухвалює нове, суд відповідно змінює розподіл судових витрат.
Пунктом 5 розд. XI "Прикінцеві та перехідні положення" ЦПК встановлено, що до набрання чинності законом, який регулює порядок сплати і розміри судового збору, судовий збір при зверненні до суду сплачується у порядку і розмірах, встановлених законодавством для державного мита. Таким чином, судам необхідно враховувати положення Декрету Кабінету України Міністрів від 21 січня 1993 р. N 7-93 "Про державне мито".
Відповідно до ДЕКРЕТУ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
"Про державне мито"
1. Із заяв і скарг, що подаються до суду, та за видачу судом копій документів:
а)із позовних заяв 1 відсоток ціни позову,
але не менше 3 неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян і не
більше 100 неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян