Влияет ли административный штраф, уплаченный после суда по ст.309, на трудоустройство и как на него ответить?
Считаеться ли судимостью по ст.309. административный штраф уплачен сразу после суда. Теперь хочу устроиться на работуЮспрашивают судим или нет. Что ответить?
Кримінальний кодекс України.
Стаття 89. Строки погашення судимості
Такими, що не мають судимості, визнаються:
5) особи, засуджені до основного покарання у виді штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт або арешту, якщо вони протягом року з дня відбуття покарання (основного та додаткового) не вчинять нового злочину;
Здравствуйте Денис!
Административный штраф по уголовным делам является судимостью.