Моей маме 52 года у нее 4 детей младшему 16 лет может ли она выйти на пенсию раньше.
Лучший ответ
Право на пільгову пенсію мають жінки, які народили п'ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, а також матері інвалідів з дитинства, що виховали їх до цього ж віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років та наявності не менше 15 років страхового стажу