Могу ли я въехать на своём авто из России в Украину и на какой период времени?
Я гражданин Украины и хочу поехать на заработки в Россию. Если куплю себе авто в России, могу ли я на нём въезжать в Украину и на сколько?
Тимчасове ввезення громадянами-резидентами ТЗ особистого користування дозволяється терміном до 1 року під письмове зобов’язання на зворотне вивезення зі сплатою всіх митних платежів, які відповідно до Закону мають бути сплачені при імпорті таких ТЗ.
И сколько раз за год я могу пересекать границу туда-обратно?
В самому кращому випадку - 1 раз в рік. Є варіанти і з 1 раз на 5 - 10 діб. Все залежить від обставин.