Нужно ли страховать автомобиль участнику боевых действий.
Здравствуйте Алексей!
Полис страхования участникам боевых действий не нужен. Об этом утверждается в статье 13 Закона Украины «Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности собственников наземных транспортных средств».
В статье 13 Закона Украины «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» говорится следующее:
13.1. Учасники бойових дій та інваліди війни, що визначені законом, інваліди I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним інваліду I групи, у його присутності, звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України. Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить МТСБУ у порядку, визначеному цим Законом.