LSN Messenger
Херсон, 30.04.2016, 11:25

Дочь умершего ветерана Вов, имеет ли права на льготы по ЖКХ. спасибо.

Вопрос №10447861 из г. Херсон
опубликован 30.04.2016, 11:25
Дочь умершего ветерана вов, имеет ли права на льготы по жкх. спасибо.
Лучший ответ
Рекомендуется

Здравствуйте Владимир!

В соответствии с Законом Украины «О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты» члены семьи погибшего (умершего) ветерана войны имеют 50% льготу на оплату за жилье, коммунальные услуги и топливо.

30.04.2016, 11:52
Оценка автора вопроса:
Большое спасибо за развернутый и понятный ответ!

Я тоже читал, я просто ни понял кто из членов семьи, я так понял что жена погибшего, а дочь имет право на льготу по жкх? Спасибо.

04.05.2016, 12:09

Здравствуйте Владимир!

В члены семьи входит в том числе и дочь и соответственно имеет льготы

04.05.2016, 14:49

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

Верховна Рада України; Закон від 22.10.1993 № 3551-XII

b]Стаття 10. Особи, на яких поширюється чинність цього Закону[/b]

Чинність цього Закону поширюється на:

До членів сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) військовослужбовців, партизанів та інших осіб, зазначених у цій статті, належать:

утриманці загиблого або того, хто пропав безвісти, яким у зв'язку з цим виплачується пенсія;

батьки;

один з подружжя, який не одружився вдруге, незалежно від того, виплачується йому пенсія чи ні;

діти, які не мають (і не мали) своїх сімей;

діти, які мають свої сім'ї, але стали інвалідами до досягнення повноліття;

діти, обоє з батьків яких загинули або пропали безвісти;

3) дружин (чоловіків), які не одружилися вдруге, батьків, неповнолітніх дітей померлих учасників бойових дій, партизанів, підпільників, військовослужбовців та учасників війни, які проходили службу у військових підрозділах, частинах, штабах і установах, що входили до складу діючої армії в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1938, 1939, 1945 років з імперіалістичною Японією, нагороджених за бойові дії державними нагородами та орденами і медалями колишнього Союзу РСР (крім ювілейних);

4) дітей померлих учасників бойових дій, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

04.05.2016, 21:51