Дочь умершего ветерана Вов, имеет ли права на льготы по ЖКХ. спасибо.
Дочь умершего ветерана вов, имеет ли права на льготы по жкх. спасибо.
Здравствуйте Владимир!
В соответствии с Законом Украины «О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты» члены семьи погибшего (умершего) ветерана войны имеют 50% льготу на оплату за жилье, коммунальные услуги и топливо.
Я тоже читал, я просто ни понял кто из членов семьи, я так понял что жена погибшего, а дочь имет право на льготу по жкх? Спасибо.
Здравствуйте Владимир!
В члены семьи входит в том числе и дочь и соответственно имеет льготы
Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту
Верховна Рада України; Закон від 22.10.1993 № 3551-XII
b]Стаття 10. Особи, на яких поширюється чинність цього Закону[/b]
Чинність цього Закону поширюється на:
До членів сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) військовослужбовців, партизанів та інших осіб, зазначених у цій статті, належать:
утриманці загиблого або того, хто пропав безвісти, яким у зв'язку з цим виплачується пенсія;
батьки;
один з подружжя, який не одружився вдруге, незалежно від того, виплачується йому пенсія чи ні;
діти, які не мають (і не мали) своїх сімей;
діти, які мають свої сім'ї, але стали інвалідами до досягнення повноліття;
діти, обоє з батьків яких загинули або пропали безвісти;
3) дружин (чоловіків), які не одружилися вдруге, батьків, неповнолітніх дітей померлих учасників бойових дій, партизанів, підпільників, військовослужбовців та учасників війни, які проходили службу у військових підрозділах, частинах, штабах і установах, що входили до складу діючої армії в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1938, 1939, 1945 років з імперіалістичною Японією, нагороджених за бойові дії державними нагородами та орденами і медалями колишнього Союзу РСР (крім ювілейних);
4) дітей померлих учасників бойових дій, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.