Харьков, 12.07.2016, 22:34

Парень 16 лет сломал руку 15 летнему, какая ответственность будет?

Вопрос №11014025 из г. Харьков
опубликован 12.07.2016, 22:34
Парень 16 лет сломал руку 15 летнему, какая ответственность будет?
Лучший ответ
Рекомендуется

Парень 16 лет сломал руку 15 летнему, какая ответственность будет? Чего можно добиться от обидчика? Не отфутболят ли в милиции?

15.07.2016, 23:03

"Не отфутболят ли в милиции?"

Нет.

"Чего можно добиться от обидчика?"

Как минимум материальной компенсации.

Если вы проживаете в Донецке или недалеко от Донецка, то могу помочь, как адвокат.

15.07.2016, 23:06

Кримінальний кодекс України:

Стаття 22. Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність

1. Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося шістнадцять років.

2. Особи, що вчинили злочини у віці від чотирнадцяти до шістнадцяти років, підлягають кримінальній відповідальності лише за умисне вбивство (статті 115-117), посягання на життя державного чи громадського діяча, працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця, судді, народного засідателя чи присяжного у зв'язку з їх діяльністю, пов'язаною із здійсненням правосуддя, захисника чи представника особи у зв'язку з діяльністю, пов'язаною з наданням правової допомоги, представника іноземної держави (статті 112, 348, 379, 400, 443), умисне тяжке тілесне ушкодження (стаття 121, частина третя статей 345, 346, 350, 377, 398), умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (стаття 122, частина друга статей 345, 346, 350, 377, 398), диверсію (стаття 113), бандитизм (стаття 257), терористичний акт (стаття 258), захоплення заручників (статті 147 і 349), зґвалтування (стаття 152), насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом (стаття 153), крадіжку (стаття 185, частина перша статей 262, 308), грабіж (статті 186, 262, 308), розбій (стаття 187, частина третя статей 262, 308), вимагання (статті 189, 262, 308), умисне знищення або пошкодження майна (частина друга статей 194, 347, 352, 378, частини друга та третя статті 399), пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів (стаття 277), угон або захоплення залізничного рухомого складу, повітряного, морського чи річкового судна (стаття 278), незаконне заволодіння транспортним засобом (частини друга, третя статті 289), хуліганство (стаття 296).

Стаття 98. Види покарань

1. До неповнолітніх, визнаних винними у вчиненні злочину, судом можуть бути застосовані такі основні види покарань:

1) штраф;

2) громадські роботи;

3) виправні роботи;

4) арешт;

5) позбавлення волі на певний строк.

2. До неповнолітніх можуть бути застосовані додаткові покарання у виді штрафу та позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

12.07.2016, 22:42
Оценка автора вопроса:
в какой срок потерпевший ,которому сломали ударом ноги руку, может подать заявление и куда обращаться?

Вот такая ответственность карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

12.07.2016, 22:57
Оценка автора вопроса:
а можно конкретный ответ по нашей ситуации?что грозит обидчику в нашем случае?

Добрый день, чтоб дать более конкретный ответ по Вашей ситуации, необходимо ознакомиться с материалами уголовного производства.

13.07.2016, 10:48
Оценка автора вопроса:
Хотелось бы поподробней

Парень 16 лет сломал руку 15 летнему, какая ответственность будет? Чего можно добиться от обидчика? Не отфутболят ли в милиции?

15.07.2016, 23:03

"Не отфутболят ли в милиции?"

Нет.

"Чего можно добиться от обидчика?"

Как минимум материальной компенсации.

Если вы проживаете в Донецке или недалеко от Донецка, то могу помочь, как адвокат.

15.07.2016, 23:06