Запрет на выгул домашней птицы на городских улицах - существует ли закон?
Здравствуйте Виктория!
Хозяин несет ответственность за собственность(домашняя птица),за нарушение санитарно - эпидемиологических норм и нарушение общественного порядка, можете обратиться с жалобой в горсовет или СЄС.Согласно Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 02.06.2009 №264 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення правил утримання домашніх тварин у населених пунктах» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Нет такого закона нет