Чи можлива передача квартири власником, прописаною особою під слідством та їхньою подальшою передачею
Підкажіть,будь-ласка. Я єдиний власник квартири. Прописані мама і брат. Брат під слідством. Чи можу я подарувати квартиру мамі, а вона, як новий власник, виписати братаю а потім передарувати квартиру мені. Дякую.
Лучший ответ
А зачем? Давайте я выпишу Вам брата без смены собственника. Зачем нести расходы при дарении, еще и дважды?
Так, маєте таке право.
Семен что то закрутили,зачем так.Выпишите брата и все