Як подати документи до воєнкомату для школяра - варіанти та наслідки
В мене є запитання на рахунок подачі документів до воєнкомату, які потребують від мого сина в школі. Йому 16 років. Він в 11 класі. Як краще поступити в подібній ситуації?
Раніше його клас водили у місцеву лікарню для проходження медичної перевірки придатності до військової служби.
Його визнали придатним.
Але на початку 11 класу в нього потребують достатньо великий список документів.
Від копії паспорта до мого свідоцтва про розлучення.
Які є варіанти можливих дій в цьому випадку і які наслідки може мати кожен із них?
Лучший ответ
На русском сайте вопросы нужно задавать на русском языке
Я все понял, благодарю!