Скажите пожалуйста если платить алименты но не все, очень много насчитали, тогда могут привлечь к ответственности и к какой?
Такие действия возможно квалифицировать как уклонение от уплаты алиментов, за которые предусмотрена административная и уголовная ответственность.
Добрый день, уважаемый Юрий
Ц 1. Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, -
карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років. Удачи Вам и Вашим близким!