Нелегальное проживание и конфликт с соседкой - кто выиграет дело?
Доброго дня я проживаю на орендовані квартирі домене погримавши в двері увірвалась сусідка кричучи що я немаю права тут проживати і що непускаю до квартири комунальщиків в квартирі кричала налякавше мою маленьку дитину якій 1 рік і 4 місяці ще й написала заяву що я її шарпала що мені робити я написала зустрічну заяву в кого шанси виграти справу. Сосідка вже невперше гримає в двері і звинувачує
Здравствуйте! За консультацией по вашему вопросу обратитесь к адвокату вашего государства и к НПА украины по жилищно-правовым спорам.