Answers to Bank Questionnaire for Ravshan Ziyaev\'s Account

Мне приходит писми праверти пажалоста. Мой дорогой брат и партнер Ravshan Ziyaev, Answers to the Bank official Questionnaire 1. State the full name of the depositor ANSWER: MR.STEVENSON ZIYAEV . 2. State his Native Country ANSWER: UZBEKISTAN 3. State his occupation , profession ANSWER: HE IS A CONTRACTOR AND WORK WITH THE SHELL PETROLEUM COMPANY IN (WEST AFRICA) LOME-TOGO BRANCH . 4. Was the deceased residing in this country ? if yes state his residential address ANSWER: HIS RESIDENTIAL ADDRESS IN TOGO IS No.5 ESTATE DU GRACE ROAD LOME-TOGO 5. When exactly did he or she die and what lead to his or her death ANSWER : HE DIED ON 6TH OCTOBER 2011 IN CAR ACCIDENT ALONGSIDE WITH HIS FAMILY. 6. Date of deposit ANSWER : 5/4/2001 7. State deposit serial number ANSWER : BCEAO.TG-RT/00587/TG25/000
Лучший ответ

Мой дорогой брат и партнер Ravshan Ziyaev,

Answers to the Bank official Questionnaire

1. State the full name of the depositor

ANSWER: MR.STEVENSON ZIYAEV .

2. State his Native Country

ANSWER: UZBEKISTAN

ЭТО ПОЛНЫЙ БРЕД, не стоит никак на это реагировать.