Как решить проблему с периодичностью проверки электрического счетчика, указанной в паспорте, если производитель находится в Москве, а РЭС требует обратиться в Хмельницкий или приобрести новый?
Здравствуйте, Алла! Согласно Зу "Про метрологію та метрологічну діяльність" :
4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо-і водопостачання.С уважением, СТАНИСЛАВ ПИЧУЕВ.Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо-і водопостачання.
Алла. 16 лет, это срок эксплуатации счетчика. Поверку нужно делать чаще, примерно раз в 5 лет. В зависимости от вида счетчика
Удачи Вам. Анна Титова.
В паспорте указано, что периодичность поверки раз в 16 лет, производитель счетчика Москва, вУкраине эти сроки другие?