Колишня дружина співмешканця вандалізує мою власність та погрожує моєму безпеці - як отримати захист?
У ніч з 9 на 10 травня 2017 колишня дружина мого співмешканця, пройшовши у мій власний двір, підпалила мою машину ЗІЛ, яка знаходилася в критому приміщенні (це знято відеокамерами в моєму дворі). За місяць до цього вона розбила вікно пластикове молотком, але я поліцію не викликала. А тепер, погрожує вилити кислоту мені в обличчя. Вона хвалиться що їй нічого небуде, бо в неї малий син і у власності нічого немає (бо живе у будинку, який належить її матері). В поліції теж кажуть що їй нічого не буде, бо в неї пом"якшуючі обставини і ЗІЛ хоч і був в доброму технічному стані, а рік випуску 1980, то він нічого невартий. Скажіть, як мені від неї захиститись? Чи є відповідальніст за такі вчинки? Чи потрібно найняти адвоката чи поліція сама сформує справу і передасть до суду? Дякую.
Лучший ответ
На данном информационно-справочным ресурсе работают в большинстве случаев российские юристы, поэтому есть к вам просьба напечатать ваш вопрос на русском языке или на крайний случай на английском, если вы не владеете русским.
Ваш ответ мне непонятен.