Правові проблеми відповіді на вимоги ветерана - як отримати оздоровчі та матеріальні виплати
Доброго ранку допоможіть будь ласка чоловік у мене був військовослужбовець він розірвав контракт по службовій не відповідності йому дали витяг з наказу у якому вказано що він має право отримати оздоровчі і матеріалку а частина відмовляється платити дали тільки бумажку про те що він дійсно не отримував ці кошти куди можна звернутися щоб отримати ці кошти дякую за допомогу.
Лучший ответ
Звертатись потрібно до суду. Такі справи є типовими. Знайдіть у своєму місті гарного адвоката, щоб допоміг скласти позовну заяву в суд.