Ўзбекистон фуқаросиман - Алиментдан қарзим йўқ, лекин оила муаммоли
Men Uzbekiston fukarosiman.Alimentdan karzim yok.Xozirgi kunda oilaliman.2 nafar farzandim uchun aliment tulab kelyapman
karzim yok.2 chi oilam kasal.Chet elga chikib davolanish kerak.Meni u bn chikishim kerak boshka inson yok unga karaydigon.Alimentdan karzim bulmasa xam menga cheklov kuyib echishmayapti shu tugrimi?
Лучший ответ
Здравствуйте. Извините, на данном сайте в основном, используется русский язык, задайте, пожалуйста, свой вопрос на русском языке, либо специалисту из Вашей республики.
Большое спасибо!
Доброго времени суток!
Агар алиментдан карзингиз ёк булса, албатта чет элларга чикиш бемалол булади
Всего доброго, желаю удачи и всех благ!
Lekin mendan chrklovni echmayapti shu tugrimi?