Операцияда жаримаганларга амнистия тушадими - 7 майда ковургаси учун карорлаштирилган
Ассалому алайкум Зокир ака мен турмуш уртогим тугрисида сурагандим ЖК 277 моддаси экан амнистияга тушадими илтимос качон тахминан у касал соглиги яхшимас 2010 йили 1 та буйрагини операцияда олиб ташлаганлар ундан ташкари 3 маротаба врачлар айби билан суяк зарарланиши сабабли 7 та майда ковургаси ва тушни бир кисми олиб ташланган елгиз угил бокувчиси йук карамогида турм ажраган опаси ва 2 нафар фарзанди бор.
Здравствуйте. Потрудитесь задать вопрос на русском языке. Вы обратились на русскоязычный сайт. И более того, вопрос задается из российского города.
Всего Вам доброго.
P.S. - это общее предупреждение, а не кому-то конкретному. Не пишите мне бесплатные вопросы и уточнения на "Стене" и в личной почте. Моя бесплатная консультация и ответы на уточнения - только здесь, на сайте.