Сыну исполнилось 18 лет, но он курсант военной академии, положены ли ему алименты? Спасибо.
Здравствуйте. Положены.
Стаття 199. Обов'язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які продовжують навчання
1. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.
2. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання.
3. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.
Стаття 200. Розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина
1. Суд визначає розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів з урахуванням обставин, зазначених у статті 182 цього Кодексу.
2. При визначенні розміру аліментів з одного з батьків суд бере до уваги можливість надання утримання другим з батьків, своїми дружиною, чоловіком та повнолітніми дочкою, сином.
Здравствуйте.
Нет, не положены по двум причинам:
1.алименты выплачиваются только до 18 лет.
2.Он поступил в военный вуз, поэтому не считается иждивенцем.
• Здравствуйте,
К сожалению алименты вашему ребёнку не положеноы, тем более если он является курсантом и находится на государственном обеспечении
Желаю Вам удачи и всех благ!
Добрый день! Нет, в данном случае алименты прекращаются в 18 лет, хотя законодательством Украины и предусмотрены алименты на момент обучения в ВУЗе, на очном отделении, но это не относится к курсантам, они на полном государственном обеспечении.