Скончался отец после долгого борьбы с проблемами почек - просьба о помощи в финансовых трудностях
Фарход акани шу сайт ор?али танир эдим. Улар билан куришмаган булсамда, ёзишмалардан яхши инсон эканликларини билар эдим. Оллох рахматига олган бўлсин. Жойларини жаннатдан ато ?илсин. На илож, бандалик экан. Сизларга худо сабр ато ?илсин.
Шу сайтда "Касса взаимопомощи" бор. Сиз регистрациядан утиб шунга ёзсангиз ажаб эмас ёрдам беришса. Фарход Ортиковични сайтда жуда купчилик танир эди. 7000 дан орти? саволги жавоб бериб купчиликни хожатини чи?ариш хамманинг хам кулидан келаврмайди... Яна бир бор сизларга сабр тилайман
Хурмат билан Зокир Исматуллаев.
Скорбим, держитесь.. царствие небесное... У нас здесь есть касса взаимопомощи, возможно Вам лучше написать там... Я думаю, я надеюсь, что юристы, адвокаты откликнутся.