Як можливо розірвати договір ороенди землі.
Моя знайома дівчина 16, 5 років має земельний пай (це її особиста спадчина за заповітом діда), її мати уклала в 2008 році договір оренди землі з фермером на 10 років під 1.5% суми оренди від вартості землі без щорічної індексаціїї та інфляціїї (810 грн.), коли їй було 13 років, дівчина договір не підписувала, сам договір підписала мати в інтересах доньки. Як можливо розірвати договір ороенди землі.
Лучший ответ
Андрій, треба направити фермерові заяву про намір розірвати цей договір з тим обставинам, що Ви виклали у своєму запитанні,якщо він відмовиться, то звертайтеся до суду.