Как расписаться без паспорта - ситуацию спасает копия и спешная помощь
У меня украли паспорт, дома осталась копия. Свадьба через 2 дня. Могут ли расписать по копии или что можно сделать, чтоб не переносить свадьбу? Помогите пожалуйста.
Варто не зволікати із зверненням у відділення міграційної служби у своєму місті чи районі. Там ви можете вирішити питання оформлення посвідчення особи. Вона не складана. Як заявляють представники міграційної служби, основне навантаження у цій справі на себе приймає міграційна служба.
Отже, якщо ви втратили паспорт громадянина України, перш за все вам слід звернутись у міграційну службу за місцем реєстрації проживання або фактичного перебування.
Безпосередньо у міграційному підрозділі подати заяву про втрату.
Також повідомте про втрату паспорта територіальний підрозділ Державної міграційної служби за місцем свого проживання. У разі потреби вам видадуть тимчасове посвідчення, що підтверджує вашу особу.