Саволи ноболиги ману ба иштироки монтакабкунандеги харокиро рошнегар кунад?
Салом алейкум Навруз Одинаев Саволи ман Акди никохи ману шавхарам бе иштироки ману фарзанди ноболигам бекор карда шудааст Харчанд мо рози набудем ва хамаи хуччатхо дар дасти мост ва моро ягон бор огохи хам надодаанд.
Лучший ответ
Салом, дар сурати шумо бекор кардани қарори суд имконпазир аст! Кадом ҳуҷҷатҳо дар дастанд? қарори суд?
Спасибо за дельный совет!