Як анулювати депортацію чоловіка, який нелегально працював у Чехії по польській візі?

Чоловік отримав департаці на рік за те шо 2 рокі тому як оказалось працював нелегально в чехії по польській візі. Як можна її анулювати і що робити?
Лучший ответ

Можете подати скаргу на постанову про заборону до відповідного органу виконавчий влади або ж до суду (в залежності від законодавства країни). Раджу звернутися до юристів в країні, де була накладена заборона.

Только через суд снять.