Межгорье, 15.02.2020, 16:54

Конфлікт через спадщину - що робити, якщо мати виганяє з ремонтованої хати?

Вопрос №16954982 из г. Межгорье
опубликован 15.02.2020, 16:54
Дорого дня! Від народження проживаю з мамою, одружився. Разом з дружиною і двома дітьми 10 і 2 роки, проживаємо так і надалі з мамою. Хата була бабусі,вона померла. Мати оформили на себе. Ми робили ремонт, сплачувати всі комунальні.на даний час мати хоче нас вигнати. Як нам бути. Прописка є у всіх,будинок не приватизований.
Лучший ответ
Рекомендуется

Доброго дня.

Приватні будинки не приватизуються, будинок належить мамі на праві власності, зареєстровані особи мають лише право на проживання зі згоди власника, та зобов"язані сплачувати комунальні послуги та плату за користування будинком.

Вигнати чи висилити безпідставно власник не може, тільки на підставі судового рішення.

16.02.2020, 22:18

Чи можливо повернути кошти за ремонт.

16.02.2020, 22:44

Доброго дня.

Можна повернути, у судовому порядку, якщо у Вас будуть докази та можна підтвердити, що згода власника була надана на проведення ремонтних робіт.

17.02.2020, 16:13