Доброго дня я загубив талон на б/у мопеда чи можливо зробити 2 тільки уже на своє ім'я.

• г. Кодыма

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Ответы на вопрос (2):

Добрий день. Я так зрозумів, ви втратили документи на мопед? Документи на мопед потрібно відновити.

Вам потрібно: написати заяву про втрату або надати довідку з поліції про крадіжку техпаспорта;

привезти в сервісний центр МВС т / с для огляду експертом;

оплатити послуги експерта, який проведе звірку номерних агрегатів авто і перевірку його за наявними базами (200 гривень + комісія);

Повинен заяву писали власник.