Скажіть будь-ласка якщо кухар прийнятий в гімназію з 5 тарифним розрядом, який має бути документ підтвердження на цей розряд.
Доброго дня.
Не зовсім розумію питання, маєте на увазі документ, що підтверджує здатність гімназії надавати розряд чи документ, який видається по закінченні?
Вибачте, можливо трішки не зрозуміло написала, але хочу розібратись. Приймають кухарем працювати в їдальню гімназії, якщо в трудовій книзі записано, що працівник має 5 тарифний розряд, то чи цього достатньо для оплати по 5 тарифному розряду, чи можливо потрібно посвідчення на присвоєння 5 тарифного розряду? Дякую!