Как и где я могу получить материальную помощь после освобождения из мест лишения свободы?
Не могу получить помощь после освобождены с мест лишения свободы.
Особам, звільненим з місць відбування покарання, яким для прибуття до місця проживання або роботи необхідно до 24 годин часу і на особових рахунках яких немає грошових коштів або їх залишок менший однієї норми добових витрат, що відшкодовується відрядженим у межах України, надається одноразова грошова допомога в розмірі, що складає різницю між однією нормою добових витрат і сумою залишку коштів на особовому рахунку звільненої особи після відрахувань, здійснених відповідно до вимог статті 121 Кримінально-виконавчого кодексу України.
В чем вам нужна помощь опишите более подробно пожалуйста!