Хочу відключити підписку щоб не знімало гроші
Звичайно ж можете це зробити в Налаштуваннях або зверніться до адміністратора.
Дорого вам часу доби! Яку саме підписку ви хочете відключити? Більшість підписок можна відключити зателефонувавши на гарячу лінію.
Якщо ви маєте на увазі платні підписки на вашому номері телефону, то спочатку слід звернутися до оператора стільникового зв'язку для їх відключення. Якщо ж це платну підписку на будь-якому сайті, зайдіть на цей сайт і почніть шукати Угоду користувача або будь-яку іншу документацію регламентує відносини відвідувача і адміністрації сайту, в ньому дивіться варіант відключення підписки.
Якщо знайти документи не виходить, можливо вони заховані, шукайте службу підтримки, напишіть туди, щоб відключили платні підписки. Також ви можете відключити підписки в особистому кабінеті, якщо поставити заборону на всі онлайн-платежі.