Терговец из Улугбека вовлечен в мошенничество на 30 млн совместно с ЖКБ Билан - судебное разбирательство ожидается.

Салом исмим Улугбек мендан товламачилик килиб пул ундирмокчи булган фукарони ИИВ ЖКБ Билан биргаликда 30 млн пул Билан биргаликда Тошкент шахар М.Улугбек туманида ушланди шу кунида туман терговчиси жиноят ишини ёпиб юуборди менда ундан пул олмаганлигим тогрисида аудио запислар мавжуд булсада хозирги Кунда мени устимдан ариза ёзиб жиноят иши кузгатилган деб чакирмокда кулимда барса далиллар мавжуд булсада хеч нарса килолмаяпман оркамда одамлари бор хеч нарса килолмаяпман деб смс хабарлар жунатмокда. Нима килсам булади хурматли юрист ва адвокатлар ёрдамийлар керак.
Лучший ответ

Добрый день. Если можете, то пишите на русском языке, так вам смогут помочь большее количество юристов.