Свалява, 27.12.2021, 17:19

Спекуляції про війну між державами через призов жінок до війська

Вопрос №18980959 из г. Свалява
опубликован 27.12.2021, 17:19
Чи буде війна між нашими державами як ви гадаєте? Бо в нас тепер й жінок до війська забирають, не хочеться щоб дитина сиротою лишилася.
Лучший ответ
Рекомендуется

Я не хочу щоб була війна, я хочу щоб був мир. Але в новинах пишуть що може бути війна, то я й питаю чи може бути війна?

27.12.2021, 17:29

А мы разве не хотим МИРА?

27.12.2021, 17:44

Дожились! Вот были мы вам чужие и плохие москали, а теперь мы вам вообще враги стали! Сами американцев притащили к себе против нас! Вам легче стало?

27.12.2021, 17:27

Я не хочу щоб була війна, я хочу щоб був мир. Але в новинах пишуть що може бути війна, то я й питаю чи може бути війна?

27.12.2021, 17:29

А мы разве не хотим МИРА?

27.12.2021, 17:44