Українець викрав посла іноземної держави - як вирішити цю складну ситуацію?
Как решить задачу? Задача: уявімо, що громадянин України викрав посла іноземної держави з помешкання, де той жив, вимагаючи повернути сина, який після розлучення батьків за рішенням іноземного суду залишився проживати з матір*ю в державі, яку в україні представляє потерпілий.
Варіант. громадянин України зажадав, щоб держава, яку представляє посол, припинила демпінгові розслідування щрдо поставок ряду товарів з України.
Здесь не решают задачи, а консультируют граждан по законодательству, а Вам советую почитать конспекты и решить самостоятельно задачу