Салом алийкум, Ман нурбобоев рамиш дар нохияи деваштич 4 Сол мешавадки замини назди хавлиги грифта наметавонам

Салом алийкум, Ман нурбобоев рамиш дар нохияи деваштич 4 Сол мешавадки замини назди хавлиги грифта наметавонам, бояд чи кор карданам даркор маслихат тед
Лучший ответ

Беҳтараш ба адвокати маҳалли зистатон муроҷиат кунед. Дар ин ҷо касе қонунҳои Тоҷикистонро намедонад

👍 очень интересно, но ничего не понятно.