Сколько я буду платить им если я работаю не официально
Доброго дня!
ч. 2 ст. 182 Сімейного кодексу України передбачено, що мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків передбачених ст. 184 Сімейного кодексу України (коли розмір аліментів визначається у твердій грошовій сумі).
У 2013 році мінімальний розмір аліментів становить для дітей до 6 років - 291,60 грн., від 6 до 18 років - 363,00 грн.
Це стосується мінімального розміру аліментів, які є обов,язковими для оплати. Однак, крім цього є ще додаткові витрати, які зобов,язані нести батьки - витрати на освіту, лікування,оздоровлення.
Враховуючи вищевикладене, пропоную Вам звернутися до суду із заявою про стягнення аліментів у твердому розмірі, залежно від розміру його з/плати та витрат на додаткові витрати. Розмір аліментів не може бути більший ніж 50 % від доходів особи.
З повагою та найкращми побажаннями,
Юридичний центр АВЕРС ЛЕГАЛ