Как правильно подать апелляцию по делу на решение на наследство.
Если у Вас не было адвоката в суде первой инстанции, то настоятельно рекомендую обратиться к адвокату,который ознакомиться с материалами дела,решением суда и расскажет Вам о перспективе Вашего вопроса.
что бы ее подать. над как минимум ознакомиться решением суда
Я рекомендую Вам обратиться к юристу по месту жительства. Апелляционная жалоба- серьезный документ, и ее нужно написать и подать правильно.
Ольга, у Вас есть 10 дней на подачу апелляционной жалобы с провозглашения его судом.
Стаття 292 ЦПК. Право апеляційного оскарження
1. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також
особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про
їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному
порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.
2. Ухвала суду першої інстанції оскаржується в апеляційному
порядку окремо від рішення суду у випадках, передбачених статтею
293 цього Кодексу.
Стаття 294. Строки апеляційного оскарження
1. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом
десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у
справі, але не були присутні у судовому засіданні під час
проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу
протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
2. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції
подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо
ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує,
апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання
копії ухвали.