Как правильно уволиться из техникума после окончания аспирантуры в Крыму при смене места жительства и возможность отказа работодателя в увольнении?

• г. Симферополь

Я из Крыма. Подскажите пожалуйста как правильно уволиться, если 1. я отрабатываю по целевому направлению 3 года в техникуме после окончания аспирантуры (3 года уже истекли). 2. муж уехал в другую местность на официальную работу. В каком случае можно не отрабатывать 2 недели и может ли работодатель отказать в увольнении?

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Ответы на вопрос (1):

Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

ч.1 ст.38 КЗпП України