Возможна ли временная прописка без прописки ребенка?
Ребенок должен быть зарегистрирован по месту проживания одного из родителей с согласия другого родителя, т.е. в Вашем случае ребенок может быть зарегистрирован с отцом.
Стаття 160 СКУ Право батьків на визначення місця проживання дитини
1. Місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків.
2. Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини.
3. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.
Стаття 313 ЦКУ Право на свободу пересування
2. Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право на вільне самостійне пересування по території України і на вибір місця перебування.
Фізична особа, яка не досягла чотирнадцяти років, має право пересуватися по території України лише за згодою батьків (усиновлювачів), опікунів та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними.
Если отсутствует вопрос об уплате алиментов со стороны отца ребенка - не вижу проблем.