Куда везти исполнительный лист об взыскании алиментов?
В исполнительную службу.
Про виконавче провадження
Верховна Рада України; Закон, Перелік від 21.04.1999 № 606-XIV
Стаття 20. Місце виконання рішення
1. Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем
проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням
його майна. У разі якщо боржник є юридичною особою, то виконання
провадиться за місцезнаходженням його постійно діючого органу або
майна. Право вибору місця виконання між кількома органами
державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії з
виконання рішення на території, на яку поширюються їх функції,
належить стягувачу.
Здравствуйте! В службу судебных приставов