Должны ли мы выплачивать кредит за сестру мужа которая прописана у нас (но не живет) и не выплачивает кредит?
Нет не должны, обратитесь в суд с заявлением и снимите её с регучёта в противном случае, приставы опишут ваше имущество и придётся это доказывать в суде.
Проблеми будут по відношенню до майна, яке знаходиться за адресою реєстрації вашої родички. Банк, згідно зі статею 152. ЦПК при розгляду справи в суді про стягнення заборгованності по кредиту має права запезпечити свій позов. Суд накладе арешт на майно або грошові кошти, що належать вашим родичам та знаходяться у них або в інших осіб. Суду не відомо кому на правах власності належить квартира, де родичка зареєстрона. Живе вона за місцем реєстрації чи ні. Також невідомо кому належать речі, вам, як "іншим особом", чи вони її. З цього моменту і починається низка суто юридичнихм проблем, але не слід переживати все буде добре. Раджу вам звернутися до фахівця за більш детальною консультацією нажаль вана не буде безоплатною. Звертайтеся!