Вопрос о прописке и претензии банка к родственникам при уплате кредита
конечно может, если тот адрес Вы указали в кредитном договоре.
Проблеми будут по відношенню до майна, яке знаходиться за адресою вашої реєстрації. Банк, згідно зі статею 152. ЦПК при розгляду справи в суді про стягнення з вас заборгованності по кредиту, має права запезпечити свій позов. Суд накладе арешт на майно або грошові кошти, що належать Вам та знаходяться у вас або в інших осіб. Суду не відомо кому на правах власності належить квартира. Живете ви за місцем реєстрації чи ні. Також невідомо кому належать там речі, вам чи родичям- "іншим особам".. Отут і починається низка проблем. Раджу вам звернутися до фахівця за більш детальною консультацією, нажаль вана не буде безоплатною.