Возможна ли конфискация одной части квартиры без согласия второго совладельца при задолженности по кредиту Приват банка?
На кредитки Приват банка 8500 долга. Говорят будет конфискация имущества. Из имущества имеется квартира на 2-а совладельца. Может ли банк конфисковать одну часть квартиры без соглашения второго совладельца.
Лучший ответ
Может по решению суда.
Стаття 371. Звернення стягнення на частку майна, що є у спільній сумісній власності
1. Кредитор співвласника майна, що є у спільній сумісній власності, у разі недостатності у нього іншого майна, на яке може бути звернене стягнення, може пред'явити позов про виділ частки із спільного майна в натурі для звернення стягнення на неї.
2. Виділ частки із майна, що є у спільній сумісній власності, для звернення стягнення на неї здійснюється у порядку, встановленому статтею 366 цього Кодексу.