Вопрос - Могу ли я без проблем ездить по Украине, если приобрету подержанное авто Audi по техпаспорту из-за отсутствия б/н кузова?
Я хочу купить авто ауди по приемлимой цене но продажа по тех паспорту так как б/н кузов. Скажите могу ли я ездить без проблем по украине?
Будь ласка ознайомтесь
поточна редакція КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 7 вересня 1998 р. N 1388
Про затвердження Порядку державної реєстрації
(перереєстрації), зняття з обліку автомобілів,
автобусів, а також самохідних машин,
сконструйованих на шасі автомобілів,
мотоциклів усіх типів, марок і моделей,
причепів, напівпричепів, мотоколясок,
інших прирівняних до них
транспортних засобів та мопедів