Вопрос об амнистии для осужденного по статье 185 часть 3 вторично - что делать и возможна ли срезка срока?
Нет, амнистия не применяется к таким лицам.
Про амністію у 2014 році
Верховна Рада України; Закон від 08.04.2014 № 1185-VII
Стаття 8. Амністія не застосовується до осіб, зазначених у статті 4 Закону України "Про застосування амністії в Україні", а також до осіб:
б) які раніше звільнялися з місць позбавлення волі умовно-достроково і знову вчинили умисний тяжкий або особливо тяжкий злочин;
в) які звільнені судом від відбування покарання з випробуванням і до закінчення визначеного судом іспитового строку знову вчинили умисний тяжкий або особливо тяжкий злочин;