Як прописати жінку в приватизованій квартирі на частку чоловіка.
Якщо інші співвласники квартири проти реєстрації, то Ви не зможете зареєструвати свою дружину у квартирі
Розпоряджання майном, що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.
У разі вчинення одним із співвласників правочину щодо розпорядження спільним майном вважається, що він вчинений за згодою всіх співвласників.
Згода співвласників на вчинення правочину щодо розпорядження спільним майном, який підлягає нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, має бути висловлена письмово і нотаріально посвідчена.
====
(ч.2 ст.369 ЦК України)
Обратиться с соответствующим заявлением в паспортный стол. До какого возраста платят сиротам датацию если обучаешься?и не обучаешься
Сможет он зарегистрировать ее, даже если другие совладельцы против, через установление порядка пользования жильем, что члены семьи совладельцев имеют право на проживание в жилье, ст.358 ГКУ, в судебном порядке ее реально вселить в квартиру к мужу.