Пенсионер умер, но пенсия начислена на карту - есть ли у жены право на снятие денег?
Пенсионер умер 2 июля. 9 июля начислили пенсию на карту за июль, (и май и июнь по задолженности). имею ли я (жена) право снять эти деньги с карты?
Эти деньги входят в состав наследства.
Стаття 1227 ЦКУ Право на одержання сум заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, інших соціальних виплат, які належали спадкодавцеві
1. Суми заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, допомог у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, відшкодувань у зв'язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, інших соціальних виплат, які належали спадкодавцеві, але не були ним одержані за життя, передаються членам його сім'ї, а у разі їх відсутності - входять до складу спадщини.