Как же задавать вопрос, если вы отпихиваете, не отвечаете. Я НЕ МОГУ ЗАПЛАТИТЬ, Я ИСКАЛА БЕСПЛАТНУЮ ПОМОЩЬ АДВОКАТА.

• г. Никополь

Как же задавать вопрос, если вы отпихиваете, не отвечаете. Я НЕ МОГУ ЗАПЛАТИТЬ, Я ИСКАЛА БЕСПЛАТНУЮ ПОМОЩЬ АДВОКАТА.

Ответы на вопрос (1):

Отправляю Вам выдержку с УПК.

Розділ XІ. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

...

10. Кримінальні справи, які на день набрання чинності цим Кодексом не направлені до суду з обвинувальним висновком, постановою про застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру, постановою про направлення справи до суду для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності, розслідуються, надсилаються до суду та розглядаються судами першої, апеляційної, касаційної інстанцій і Верховним Судом України згідно з положеннями цього Кодексу.

11. Кримінальні справи, які до дня набрання чинності цим Кодексом надійшли до суду від прокурорів з обвинувальним висновком, постановою про застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру, постановою про направлення справи до суду для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності, розглядаються судами першої, апеляційної та касаційної інстанцій і Верховним Судом України в порядку, який діяв до набрання чинності цим Кодексом.