Как вернуть деньги, если поставщик организации отказывается их возвращать?
Мы организация и оплатили нашему поставщику за товар, но потом передумали его брать, теперь они не возвращают деньги, что делать в такой ситуации?
Стаття 188. Порядок зміни та розірвання господарських договорів
1. Зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором.
2. Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором.
3. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду.
4. У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду.
5. Якщо судовим рішенням договір змінено або розірвано, договір вважається зміненим або розірваним з дня набрання чинності даним рішенням, якщо іншого строку набрання чинності не встановлено за рішенням суду.
у вас должны быть веские основания, чтобы "передумать". если претензий по качеству к товару нет, то оснований без соглашения с поставщиком его не брать у Вас нет. более того, если Вы товар не забрали, то с Вас еще могут попросить за услуги хранения.