Как получить деньги за мою четверть двухкомнатной квартиры с братом?
Денис Валерьевич, прав.
Еще как вариант, если уж продать не получится и нет возможности пользоваться своей частью квартиры, потому что брат препятствует, имеете право требовать материальную компенсацию за пользование Вашей частью по ст.358 ГКУ.
Стаття 358. Здійснення права спільної часткової власності
1. Право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою.
2. Співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є їхньою спільною частковою власністю.
3. Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності. У разі неможливості цього він має право вимагати від інших співвласників, які володіють і користуються спільним майном, відповідної матеріальної компенсації.
Здравствуйте, Лена! Вы имеете право продать свою 1/ квартиры, но перед тем, как продать посторонним лицам, Вы обязаны предложить по такой же цене и на таких же условиях ее купить совладельцам. Обязать кого-либо против его воли приобрести Вашу часть никто не имеет права.