Размер компенсации для раненого солдата в зоне АТО - сколько выплачивается за каждый процент утраты трудоспособности? (вопрос от Сергея)
Такой вопрос. Какой размер компенсации выплачивается мобилизованному в зону АТО солдату за ранение, за каждый процент утраты трудоспособности. Жду ответ, Сергей.
одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, чи для проходження служби у військовому резерві, виплачується відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 975.
Відповідно до зазначеного закону та в залежності від характеру впливу на здоров’я чи загибелі визначений розмір виплат. Громадяни можуть розраховувати на виплату від 60,9 тис. грн до 609 тис. грн. Призначення і виплата одноразової допомоги здійснюється на підставі документів, список яких можна отримати у міському військовому комісаріаті. У разі неподання повного комплекту документів підстав для призначення одноразової допомоги немає. Гроші може отримати сам військовослужбовець, а у разі його загибелі — допомога рівномірно розподіляється між членами його сім’ї та утриманцями.
Не на том сайте свой вопрос разместили, уважаемый.